Yener Parke

Ümraniye Laminat Parke

Yener Parke olarak; İstanbul Ümraniye Laminat Parke hizmeti sunan kaliteli firmalardan biriyiz. Yeni yapılacak ve yenilenecek binaların yer döşemesi çözümü olan laminat parke firmamız Yener Parke tarafından kaliteli işçilik ve kaliteli malzeme ile profesyonel şekilde yapılmaktadır. Laminat parkenin uygulanması sırasında yüksek itina ve beceri ile parke uygulamaları tecrübeli kişiler tarafından yapıldığı takdirde herhangi bir problemle karşılaşmak söz konusu değildir. Bu açıdan bakıldığında yapıştırıcının kalitesi, cilanın kalitesi gibi her konuda kaliteden kesinlikle ödün verilmemelidir. Çok çeşitli parke alternatiflerinden ev ile ilgili en iyi kombini sağlayan parkeler tercih edilmelidir. 

Parke sektöründe adımızı kalitemiz ve ekonomik fiyatlarımız ile duyurmuş, en çok tercih edilen firmalar arasında lider konumlarda yer almayı başarmış bir firmayız. Yener Parke olarak lamine görünümlü laminat parke seçeneklerimiz de bulunmaktadır. Fakat lamine ve masif parke laminat parkeye göre daha doğal ve daha uzun ömürlüdür. Dayanıklılık açısından masif parke ilk sırada yer almakta, lamine parke laminat parkeye göre daha sağlam ve doğal çeşitlerdir. Laminat parke seçiminde E1 yeterlik belgesi sorulması gerekir. 

Günümüzde evlerde sıklıkla tercih edilen zemin döşeme malzemesinden biri olan laminat parkeler; estetiğin, sağlığın, görselliğin, temizliğin ve konforun sembolü haline gelmiştir. İlk olarak sanayileşmiş bir ülke olan İsveç'ten dünya pazarına girmiş laminat parke ortalama yarım asırlık süreçte yaygınlaşmış bulunmakta ve günümüzde de parke sektöründeki yerini yukarılara taşımaya devam etmektedir. İnsanlar tarafından en çok tercih edilen zemin döşeme malzemelerinden biri olmayı başarmıştır. Bununla birlikte Yener Laminat Parke olarak bakım, onarım ve döşeme gibi alanlarda talep ve isteklerinizi karşılamak için müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçmeniz gerekir. 

Yener Laminat Parke olarak müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçtiğinizde ücretsiz keşif yaptırma talebinde bulunmanız gerekir. Yener Parke olarak; yerinde keşif sayesinde sizlere en doğru bilgiyi ve en doğru ürün seçimini yapmanıza karşı her daim sizlere yardımcı olmaktayız. 

Yener Parke olarak Ümraniye ilçesinde; laminat parke, derzli parke, sudan etkilenmeyen parke, 3D parke, parke tamiri, süpürgelik tamiri, süpürgelik değişimi, ahşap merdiven, sistreve cila hizmetlerini kaliteli ve ekonomik fiyatlar ile vermekteyiz.